ua ru

ЄС підписав контракт з CureVac про закупку 225 млн доз вакцини від COVID

ЄС підписав контракт з CureVac про закупку 225 млн доз вакцини від COVID Фото: вакцина від коронавірусу (freepik.com)

Європейська комісія підписала контракт з фармацевтичною компанією CureVac про закупівлю 225 мільйонів доз вакцини від COVID-19. Контракт також передбачає закупку ще 180 млн доз після доведення безпечності та ефективності цієї вакцини.

Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії.

"Через кілька днів після нашого контракту з BioNTech та Pfizer, я рада повідомити про нову угоду з перспективною європейською компанією. Комісія вже забезпечила Євросоюз понад мільярдом доз вакцини від коронавірусу", - заявила президент ЄК Урсула фон дер Ляєн.

Як пояснюють в ЄК, держави-члени Євросоюзу можуть передати вакцину країнам із нижчим та середнім рівнем доходу або перенаправити її до інших європейських країн.

Нагадаємо, перша угода про закупівлю вакцини від COVID-19 була підписана Єврокомісією ще у вересні цього року. Першим можливим постачальником вакцини стала компанія AstraZeneca.

Того ж місяця Єврокомісія уклала другий контракт про закупівлю вакцини. Другий контракт підписали з корпорацією Sanofi та британською компанією GSK.

Крім того, Євросоюз почав переговори з компанією Moderna, чия вакцина від коронавірусу стала другою, що показала свою ефективність. ЄС хоче купити вакцину за ціною меншою 25 доларів за дозу.