ua en ru

В Італії ввели обов'язкову COVID-вакцинацію для ряду професій: хто в списку

В Італії ввели обов'язкову COVID-вакцинацію для ряду професій: хто в списку Фото: в Італії ввели обов'язкову COVID-вакцинацію (Getty Images)
Автор: Ольга Белей

В Італії сьогодні, 15 грудня, набула чинності вимога про обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для ряду професій. Зокрема, це стосується працівників шкіл, співробітників адміністративних установ, правоохоронців, військових і рятувальних служб.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на dpa.

"У середу в Італії набули чинності посилені вимоги до вакцинації від коронавірусу, відповідно до яких шкільний персонал, співробітники адміністрацій, поліцейські, солдати і рятувальники повинні пройти обов'язкову вакцинацію для продовження роботи", - пише видання.

Рішення про обов'язкову вакцинацію працівників цих професій було прийнято в листопаді, з винятком для тих, хто має обґрунтовані медичні протипоказання.

За відмову від щеплення італійцям загрожують штрафи до 1 тисячі євро. Крім того, таким людям не буде нараховуватися заробітна плата.

Медики, на яких ця вимога поширилася ще раніше, повинні будуть прищепитися ще однією дозою через 9 місяців після другої дози.