ua en ru

Мальта стала першою країною в ЄС, де сформований колективний імунітет до COVID-19

Мальта стала першою країною в ЄС, де сформований колективний імунітет до COVID-19 Фото: влада Мальти заявила про сформований колективний імунітет від COVID-19 (GettyImages)

Мальта стала першою країною в Євросоюзі, де сформований колективний імунітет від коронавірусу. У країні кожні п'ять секунд вводиться препарат від COVID-19 і на сьогодні близько 70% населення вже отримали як мінімум одну дозу.

Про це заявив віцепрем'єр і міністр охорони здоров'я Мальти Кріс Ферне, передає Reuters.

За його словами, близько 42% дорослого населення Мальти вже отримали дві дози вакцини від коронавірусу. "Вакцини вводяться кожні п'ять секунд", - додав він.

Кріс Ферне уточнив, що в країні близько 70% дорослого населення отримали як мінімум одну дозу вакцини від COVID-19 і таким чином Мальта стала першою країною, яка досягла колективного імунітету.

"Вакцина - це зброя проти вірусу", - додав він.

Глава МОЗ зазначив, що тим, хто пройшов повну вакцинацію, з липня не доведеться носити маску на вулиці. Її обов'язкове носіння залишиться тільки всередині приміщень.

З понеділка, 24 травня, влада Мальти зняли обмеження на відвідування тренажерних залів і басейнів, а час роботи ресторанів продовжили до півночі. Раніше вони повинні були закриватися о 17:00.