ua en ru

Похмура віха: ВООЗ підтвердила смерть 1 млн людей від коронавірусу

Похмура віха: ВООЗ підтвердила смерть 1 млн людей від коронавірусу Фото: Тедрос Аданом Гебреісус (flickr.com/itupictures)

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) підтвердила 1 млн летальних випадків, пов'язаних з захворюванням на коронавірус. Однак в організації вважають, що справжня кількість померлих від COVID-19 набагато вища.

Про це під час брифінгу заявив голова ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

"Вчорашній день став похмурою віхою в нашій спільній боротьбі з COVID19. Реальна цифра, безумовно, вища. Тисячі людей борються за своє життя в лікарнях по всьому світу", - наголосив він.

Зазначимо, статистичний сайт Worldometer ще 29 вересня повідомив про те, що від коронавірусу у світі померли понад 1 млн людей. Всього з початку пандемії коронавірус підтвердили у понад 33 млн хворих.

Водночас директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я говорив, що дані про смертність від коронавірусу є суттєво заниженими.

До цього у ВООЗ заявляли, що кількість летальних випадків від коронавірусу в Європі може зрости в жовтні-листопаді поточного року.

Нагадаємо, у ВООЗ не виключають, що COVID-19 може стати ще одним сезонним захворюванням.