ru ua

У "помаранчевій" зоні карантину лишається одна область України

У "помаранчевій" зоні карантину лишається одна область України Фото: Черкаська область досі "помаранчева" (Віталій Носач, РБК-Україна)

Черкаська область станом на 16 травня все ще перебуває у "помаранчевій" зоні карантину. "Помаранчевою" ця область знову стала нещодавно, до цього вона була в "жовтій" зоні.

Решта областей України перебувають в "жовтій" зоні карантину. "Жовтий" станом на сьогодні і Київ. У цих регіонах у нормі всі епідеміологічні показники, такі як рівень госпіталізації та охоплення тестуванням.

У Черкаській області останніми днями спостерігається перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування коронавірусом. Станом на 15 травня цей коефіцієнт становив 20,7%, тоді як нормою вважається менше 20%.

У "помаранчевій" зоні карантину лишається одна область України

У "помаранчевій" зоні карантину забороняється: робота закладів розміщення, окрім готелів, планова госпіталізація хворих, прийом нових змін у дитячі табори. Також діють обмеження щодо кількості відвідувачів у спортзалах, фітнес-центрах, барах, ресторанах, розважальних закладах та ТРЦ.