ua en ru

У Франції скоротили інтервал між дозами для вакцин Pfizer і Moderna

У Франції скоротили інтервал між дозами для вакцин Pfizer і Moderna Фото: у Франції скоротять інтервал для вакцин Pfizer і Moderna (GettyImages)

У Франції скоротили інтервал між дозами для вакцин Pfizer і Moderna. Таке рішення прийняли в Міністерстві охорони здоров'я.

Міністерство охорони здоров'я оголосило у Франції, що інтервал між двома дозами вакцин з матричної РНК-Pfizer або Moderna - буде збільшено. Зараз другу дозу однієї з цих вакцин можна отримати через 35-49 днів після першої вакцини. Тепер же цей термін збільшать від 21 дня до 49 днів.

"Ми модифікуємо систему призначень, щоб ви могли запланувати нагадування між 21 і 49 днями після першої ін'єкції", - написав міністр охорони здоров'я Олів'є Веран в Twitter.

Видання повідомляє, що таке рішення прийняли для того, аби якнайшвидше вакцинувати всіх французів від коронавірусу. Також це дозволить людям не відкладати вакцинацію в період відпусток. Скорочення інтервалу між першою і другою дозою вакцини дозволять отримати обидві дози перед відпусткою.