ua en ru

Карантин в Україні: ситуація погіршилася в одній із "помаранчевих" областей

Карантин в Україні: ситуація погіршилася в одній із "помаранчевих" областей Фото: ситуація з COVID погіршилася в одній із "помаранчевих" областей (Віталій Носач, РБК-Україна)

Міністерство охорони здоров'я оновило дані епідеміологічної ситуації в країні. Станом на ранок, 17 січня "помаранчевому" рівню відповідають дві області, в одній із яких погіршилася ситуація з COVID.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані МОЗ.

За даними відомства, вже тривалий час "помаранчевими" залишаються Сумська та Івано-Франківська області. З яких у останній погіршився ще один епідпоказник.

Зокрема, в Івано-Франківській області "червоним" наразі перебуває показник динаміки рівня COVID-госпіталізацій - 54,3%. При цьому норма має становити не більш як 50%.

Разом з тим, в обох регіонах простежується зростання коефіцієнту виявлення випадків інфікування. В Сумській області 26,9%, а в Івано-Франківській - 29,2%. Втім, допустима норма - не більше 20%.

Разом з тим, решта регіонів України відповідають "жовтій" зоні карантину.

Зазначимо, що "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень, він є сигналом того, що регіон наближається до "червоної" зони, але в "помаранчевій" зоні місцеві органи влади можуть самостійно вводити додаткові обмеження.

Карантин в Україні: ситуація погіршилася в одній із "помаранчевих" областейФото: дані епідеміологічної ситуації в Україні станом на 17 січня (moz.gov.ua)