ru ua

У міськраді заявили про критичну ситуацію в COVID-лікарнях Одеси. МОЗ спростував

У міськраді заявили про критичну ситуацію в COVID-лікарнях Одеси. МОЗ спростував Фото: у COVID-лікарнях Одеси критична ситуація (УНІАН)

У Одесі в лікарнях, які приймають хворих на коронавірус, спостерігається критична ситуація. Кисню для пацієнтів до сьогоднішнього вечора може не вистачити.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на онлайн-засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Одеської міськради.

Як розповів директор департаменту охорони здоров'я Одеської міськради Левон Нікогосян, вранці 2 тонни кисню завезли в міську інфекційну лікарню, також доставка очікується у ще три медзаклади. Однак його вистачить ненадовго.

"Кожного дня потреби в кисні зростають", - заявив Нікогосян.

За його словами, сьогодні в інфекційній лікарні міста було менш як 4 тонн кисню. При цьому вчора лише в одному медзакладі було витрачено 1,3 тонни.

"Через брак кисню з міста Курахове до Одеси виїхала машина, яка привезе до лікарень 18 тонн. Однак, є проблема - машина прибуде до міста не раніше, ніж через 12 годин, а кисень уже потрібен", - зазначив Нікогосян.

Він додав, що зараз департамент охорони здоров'я очікує рішення області, щоб місту дали хоча б 2 тонни з припортового заводу.

"Без нього нам до вечора не вистачить. Ми кожен день "управляємо" киснем в ручному режимі", - наголосив Нікогосян.

Оновлено:

У МОЗ спростували інформацію. Заклади охорони здоров’я Одеської області, які працюють із хворими на COVID-19, повністю забезпечені киснем для потреб кисневої терапії, повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда.

"Інформація, яка озвучується нині у засобах масової інформації, є недостовірною", - сказав він.